V torek, 26. 11. 2019, bo športni dan za učence od 6. do 8. razreda. Tema športnega dne je plavanje in vodne aktivnosti – Atlantis.
Učenci se ob 8. 20 zberete pred šolo, kjer boste dobili šolsko malico. Nato boste v spremstvu učiteljev odšli do športne dvorane, kjer vas bodo čakali avtobusi, ki vas bodo odpeljali v Ljubljano. V Atlantisu bo najprej za vse učence preizkus znanja plavanja, nato pa boste pod vodstvom animatorjev spoznavali različne aktivnosti in atrakcije vodnega parka. Učenci ste dolžni upoštevati navodila in opozorila animatorjev. V Kamnik se bomo vrnili okrog 12.40. Kosilo v šoli bo.
Ne pozabite vzeti kopalk in brisače. S seboj imejte tudi dovolj osvežilne brezalkoholne in negazirane pijače.
Želim vam lepo športno dopoldne.
Vodja ŠD Franci Griljc