V soboto, 24. 2. 2024, je minilo 10 let, odkar smo pričeli s poukom v prenovljeni in dograjeni naši šoli. Spomin na ta dogodek je še vedno zelo živ in vsi zaposleni, ki smo bili del te zgodbe, smo podoživljali trenutke izpred desetih let oziroma še prej. Kljub temu, da je stavba v desetih letih postala premajhna, je njen videz še vedno kot nov, saj vsa leta res skrbimo zanjo.

Danes smo z učenci in zaposlenimi obeležili 10. obletnico s torto velikanko. In kot se za obletnice spodobi, smo ji tudi zapeli »Vse najboljše«. Z nami je praznovala tudi podžupanja Romana Učakar.

Draga naša šola, tudi v naslednjem desetletju ti želim, da boš dobro služila sedanjim in bodočim generacijam šolske mladine in zaposlenim!

Mojca Rode Škrjanc