Posredujemo Informacije za športni dan, ki bo na sporedu v sredo, 28. februarja.
Zbor je za vse dejavnosti razen smučanja in deskanja PRED ŠOLO, kjer prevzamete malico in nato skupaj z učitelji odidete do železniške postaje Kamnik (‘Vagončka’), kjer vas bodo čakali avtobusi. Smučarji zaradi nošenja opreme malico prevzamete na železniški postaji in se zberete kar tam(!).
Denar za izposojo drsalk oziroma čelade imate s seboj, saj se oprema poračuna na sami aktivnosti (na Bledu in v Snoviku je cena izposoje drsalk 4 evre).
!!!SPREMEMBA!!!  Zaradi današnjega dežja je aktivnost na Jezerskem odpovedana in prestavljena na Krvavec, kjer bodo imeli vsi prijavljeni učenci sankanje (sanke dobijo na Krvavcu)
Časovnica:
Smučanje (Krvavec) zbor ob 7:15 uri pri železniški postaji in odhod ob 7:30.

Zimska olimpijada (Krvavec) zbor ob 7:45 pred šolo in odhod avtobusa ob 8:00.
(vsi prijavljeni za aktivnosti na Jezerskem greste na Krvavec na sankanje).

Drsanje in plavanje (Snovik) zbor ob 8:15 pred šolo in odhod avtobusa ob 8:30.

Pohod in drsanje (Bled) zbor ob 8:30 uri pred šolo in odhod avtobusa ob 8:45 uri.
(Tisti, ki se izbrali smučanje in deskanje imate odjavljeno kosilo, saj se nazaj vračamo po 14. uri. Po novem je zaradi odpovedi aktivnosti na Jezerskem in prestavitev na Krvavec kosilo odpovedano tudi za učence, ki so izbrali ZIMSKO OLIMPIJADO in v sredo odidejo na sankanje na Krvavec. Hvala za razumevanje.